Zaopatrzenie w owoce i warzywa. Przebieg procesu

0
524
Zaopatrzenie w owoce i warzywa. Przebieg procesu

Kluczem do prowadzenia odnoszącej sukcesy restauracji czy jakiegokolwiek innego dobrze prosperującego lokalu gastronomicznego jest zaopatrzenie w świeże owoce i warzywa. To one często są podstawą dań, które konsekwentnie zaspokajają potrzeby gości. Dlatego siła tkwi w dobrej hurtowni warzyw i owoców, która dostarczy towar na czas. Sprawdź, jak przebiega proces od złożenia zamówienia do doręczenia.

Czym wyróżnia się najlepszy dostawca owoców i warzyw?

Od najwyższej jakości oraz świeżości owoców i warzyw dostarczanych przez dostawcę zależy dobre menu w restauracji, firmie cateringowej, na stołówce i w każdym lokalu gastronomicznym. Dlatego hurtownia, w której składasz zamówienie, powinna wyróżniać się kilkoma wartościami.

  1. Stała jakość – możliwość otrzymywania świeżych owoców i warzyw od dostawców zawsze daje satysfakcję ze zrobiony zakupów. Na dłuższą metę pomaga także zaoszczędzić Ci dużo pieniędzy, ponieważ dobrej jakości produkty nie ulegają szybkiemu zepsuciu.
  2. Rozbudowany łańcuch dostaw – najlepsza hurtownia warzyw i owoców zapewnia dostawę w optymalnych warunkach, realizowaną zawsze na czas.
  3. Doświadczenie – warto współpracować z dostawcą, który ma reputację dostarczania spójności i jakości do niektórych z najbardziej prestiżowych restauracji.

Jak przebiega proces zaopatrzenia w warzywa i owoce?

Sam proces zaopatrzenia rozpoczyna się od momentu złożenia zamówienia w wybranej hurtowni warzyw i owoców. Możesz zastanawiać się, czy nie lepiej robić zakupy na lokalnych targach lub w supermarketach, ale ta metoda jest czasochłonna i nie ma racji bytu w przypadku dużych potrzeb. Wówczas musisz nie tylko mieć czas na zrealizowanie zaopatrzenia, ale także dysponować pojazdem i wózkiem transportowym do bezpiecznego załadunku i rozładunku towaru.

– Dużą zaletą składania zamówień w hurtowni są atrakcyjne ceny, wysoka jakość zakupionych produktów oraz dostarczenie ich pod wskazany adres w konkretnym terminie – mówi sprzedawca z hurtowni warzyw i owoców  Golden Fruits, która współpracuje z klientami na terenie Trójmiasta oraz województwa pomorskiego.

Hurtownie warzyw i owoców bardzo poważnie podchodzą też do higieny żywności i spraw z nią związanych, dlatego zakupione produkty mają gwarancję jakości HACCP, czyli certyfikat bezpieczeństwa higieny produkcji żywności.

Po złożeniu zamówienia następuje pora na ustalenie warunków dostawy, czyli konkretnej daty, godziny i miejsca, gdzie ma zostać ono dostarczone. Samochód przystosowany do transportu takich towarów oraz sprawny rozładunek sprawiają, że zawsze trafią do Ciebie świeże warzywa i owoce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here