Korzyści ze współpracy z firmą cateringową przy prowadzeniu własnej działalności

0
617
Korzyści ze współpracy z firmą cateringową przy prowadzeniu własnej działalności

Dla wielu przedsiębiorców catering to niepotrzebny wydatek. Często przez długie lata prowadzą oni niezdrowy tryb życia, nieodpowiednio się odżywiając. Niezbilansowana dieta obniża zdolności kognitywne mózgu, a także przyczynia się do utrzymywania się wysokiego poziomu stresu. Z tego artykułu dowiesz się, czy warto rozpocząć współpracę z firmą cateringową.

Zalety cateringu dla firm

Do zalet korzystania z usług firm cateringowych zalicza się przede wszystkim oszczędność czasu. Jeśli prowadzisz firmę sam, to z pewnością wiesz, że czas jest na wagę złota. Natłok pracy i obowiązków to prosta droga do mało wartościowych posiłków lub pustego żołądka. Dlatego w imię oszczędzania czasu i zdrowia warto dowiedzieć się, jak działają usługi cateringowe.

Czy catering to dobre rozwiązanie także dla większych firm? Jak najbardziej! Zabiegani i zestresowani pracownicy w pośpiechu odgrzewają gotowe dania z supermarketów lub dźwigają ze sobą posiłki przygotowane w domu. Warto z tym skończyć i postawić na ciepłe, pożywne obiady dostarczane punktualnie tuż przed przerwą obiadową. Korzyści?

  • Pracownicy mogą zjeść smaczny, zdrowy obiad.
  • Nie tracą czasu na jego przygotowanie, co oznacza, że mają chociaż chwilę wytchnienia podczas intensywnego dnia.
  • Nie muszą martwić się przed ani w trakcie pracy, co zjedzą i w rezultacie mogą skupić się na swoich najważniejszych zadaniach.

Efekt to podniesienie komfortu pracowników w miejscu pracy. I kto wie, być może przełoży się to na ich efektywność na co dzień, a co za tym idzie – osiągnięcia firmy.

Catering to świetny wybór na co dzień i od święta, gdyż firmy takie jak Catering Iwona dowożąca posiłki na terenie Dąbrowy Górniczej, Katowic, Mysłowic oraz Sosnowca, oferują także zorganizowanie posiłków na eventy biznesowe i integracje firmowe. Poza świetnymi potrawami oferują dekoracje, oprawę artystyczną, a nawet rzeźby w lodzie. Współpraca z firmą cateringową oferującą całościowe zaopatrzenie bankietów firmowych i spotkań integracyjnych z pewnością pozwoli zmniejszyć poziom stresu związanego z planowaniem tak ważnego wydarzenia.

Czym są posiłki regeneracyjne?

Posiłki regeneracyjne to pożywne obiady posiadające optymalne wartości energetyczne. To jadłospis odpowiedni dla osób pracujących intensywnie, zarówno fizycznie, jak i umysłowo. Posiłki te są świetnie zbilansowane. Zapewniają:

  • około 50% węglowodanów,
  • 35% tłuszczów,
  • 15% białek.

Zapewnienie zdrowych obiadów sobie i swoim podwładnym to niepisany obowiązek szefa. Znajdź dobrą firmę cateringową i rozpocznij współpracę, którą powinieneś mieć od lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here