Powstała nowa internetowa platforma handlowa w Polsce – Fastep

0
875
Powstała nowa internetowa platforma handlowa w Polsce – Fastep

W Polsce pojawił się serwis sprzedażowy dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z segmentu tradycyjnego handlu detalicznego. Platforma cyfrowa Fastep pomoże sklepom internetowym, lokalnym producentom i dystrybutorom odnaleźć klientów i zbudować opłacalne i szybkie procesy zakupów i dostaw online.

„Nie tworzymy tej usługi od podstaw. Naszym sprzedawcom zapewniamy również usługi logistyczne oraz pomoc w rozwoju sklepu i zwiększeniu sprzedaży.” – dodał prezes Fastep, zaznaczając, że mówimy tu o usługach takich jak Fulfilment, dostawy, e-commerce i tak dalej.

Zasady działania strony: producenci mogą umieszczać swoje towary na stronie i oferować warunki w karcie produktu. Towar może być również sprzedawany w innych krajach europejskich, obecnie magazyny znajdują się w Niemczech, Polsce i Czechach. Ponadto, Fastep pomaga zoptymalizować karty produktów handlowca, co zwiększa prawdopodobieństwo sprzedaży tych produktów. Istnieje również wiele innych „cech”, które są obiecane przez Fastep, a które wyróżniają firmę Fastep na tle konkurencji.

Główną zaletą jest możliwość prezentacji produktów od lokalnych producentów i tym samym konkurowanie z sieciami handlowymi. Dostawcy będą w stanie szybko zwiększyć wolumen zakupów i zarządzać cenami. Dodatkowo platforma pozwala zaoszczędzić czas na składaniu zamówień – zamiast zwyczajowych 2 godzin dziennie, zamówienie można złożyć w ciągu kilku minut.

„Od wielu lat zajmujemy się programami trade marketingowymi dla różnych dziedzin biznesu. Razem z naszymi klientami przetrwaliśmy niejeden kryzys. Teraz chcemy pomóc zarówno tradycyjnym detalistom, jak i lokalnym producentom, którzy mają trudności z przebiciem się do sieci handlowych” – mówi prezes zarządu Fastep.

Marketplace’y czynią komunikację z punktem sprzedaży przejrzystą i technologiczną, a także skracają drogę do niego. Dodatkowo, współpraca z marketplaces b2b ułatwia wprowadzanie nowych produktów na rynek i targetowanie kampanii promocyjnych, a także umożliwia analitykę w czasie rzeczywistym” – mówi prezes zarządu Fastep.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here